ARAŞTIRMA DOSYASI : Zihin Kontrolü

İlluminatinin ne olduğunu “İlluminati nedir?” adlı makalemizde anlatmıştık. Şimdide illuminatinin amaçlarını, bu amaç doğrultusunda kullandığı silahları ve taktiklerini ele alıcaz. İlluminatinin kime veya neye hizmet ettiğini henüz tam olarak kavrayamamış, kafasında soru işaretleri olan veya büyük resmi tam manasıyla görememiş olanlarımız bu yazımızı sonuna kadar okumalı.

Akıl kontrolü, bir diğer adıyla zihin kontrolü nedir? Akıl kontrolü insanların biliç altına bırakılan izlerle onları kontrol etmektir. Yani milyarlarca insana kendi düşüncelerini benimsetmek. Böylece siyonizmin amaçlarına giden yolda kitleleri arkalarına almak.

Bilinç altı yayıncılığı onlarca ülkede yasaklanmıştır. Yani televizyonlarda bilinç altını etkileyen yayınlar yapmak yasaktır. Gelin görün ki bu yasağın uygulandığı yok. İnsanlar nasıl kontrol ediliyor?

1. Seçimlerimiz kontrol ediliyor.

Örneğin bir pantalon alıcaksınız. herşeyden önce kafamızda bir marka vardır. Neden o marka? Çünkü o marka modadır. Herkez kullanır. Sizde kullanırsanız insanlar sizi şık, modern olarak görür. Reklamlardan, filmlerden, dizilerden ve televizyon programlarında ön planda olan bu şeyler sanki olmazsa olmaz gibi gösterilir. Bunun ne kadar etkili olduğunu size bir örnekle anlatmak isterim.

Bir öğrenci düşünün. 140 – 160 lira vererek bir ayakkabı alıyor. Markası hepimizin bildiği üzere Converse. Nedir bu converse? Bez, altı lastik bir ayakkabı. Bez olması onun dayanıksız olduğunu gösterir. Bez su geçirir. Ayaklarınız ıslanır ki ben kışın bile yağmurda çamurda converse giyen gördüm sizlerde görmüşsünüzdür. Ayrıca tabanı düz olduğundan ayak sağlığını olumsuz etkiliyor. Benim görebildiğim kullanıcıya cazip gelebilicek tek yanı yazın hava alabilmesi. Şimdi bir ürün düşünün. Bu ürünün eksileri boyunu aşmışken artı yönleri pek yok. Ayrıca fiyatıda neredeyse 3, 4 ayakkabı fiyatı. İyide nasıl oluyoda bu kadar çok insan bunu kullanıyo derseniz burda işin içine akıl kontrolü giriyor. Diğer insanlar beni takdir etsin. Veya bende onlar gibi olayım düşüncesi bize bu ayakkabıyı aldırmaya yetiyor. Ben onun için değil sevdiğim için alıyorum sözüde gerçekleri kabul edemediğimizi anlatır. Gerçekten çok beğendiği için giyen varmıdır? Elbette vardır. Converse’i misal verdim.

Duygularımızı bile kontrol edebiliyorlar gördüğünüz gibi. He Converse’in maliyetinin çok düşük fakat fiyatının yüksek olmasıda ürünün kar oranını arttırıyor. Bu bizim seçim yapmamıza akıl kontrolünün etkisini gösteriyor.

Seçimlerimizi kontrol ederek büyük paralar kazanıyorlar. Sadece bir ürünü örnek verdim. Yediğimiz yemekten tutunda giydiğimiz elbiseye kadar bunun örnekleri verilebilir.

2. Düşüncelerimiz kontrol ediliyor.

İlluminatinin kuruluş nedeni zaten düşünce kontrolüdür. Bu konuyu daha iyi anlatabilmek için yine örnek vericem. Alkol kullanmanın ve zina yapmanın dinimizce haram olduğunu herkez biliyor. Kullananlarımızda biliyor, kullanmayanlarımızda. Öncelikle kullanmayanların ilk kullanış aşamasına bakalım. Arkadaşlarının tavsiyesiyle zaten tehlikeli durum içine düşen kişi onları özenmesiyle alkollü içeceği ilk defa deniyor. Bu seçim kontrolüdür. Arkaşlarını özenmek. Yani onlar gibi olabilme isteği. Kişi bu ana kadar seçimleriyle kontrol edilerek alkolü denedi. Bundan sonra bir kısmı içmeye devam eder, diğer kısmı içmez. Neyse içen kısımla devam edelim.

Alkol kullanan bir kişi, hiç bir zararlı alışkanlığı olmayan bir kişiyi, saf, korkak, ana kuzusu, süt çocuğu gibi görebiliyor. İşte bu düşünce kontrolüdür. Yanlış yaptığı halde, yanlış yaptığını bile bile, yanlışı doğru gibi düşündürebiliyor. Ne kadar etkili olduğunu görebiliyor musunuz?

Ne olucak dünyaya bir dahamı gelicez, gençliğimizi yaşayalım gibi laflar söyleyen kişi günahları hafife alıyor ve neticesinde iman-i noktada sıkıntılar yaşıyor. Düşünce kontrolüyle böylece kişiler dinlerindende uzaklaştırılmış oluyorlar.

Bu örnekte sadece alkol verdim. Buna sigara, uyuşturucu ve daha bir çok zararlı zararlı maddeler dahildir. Bu yazımızı okuyan alkol kullanan arkadaşlarımız illaki vardır. Onlarda bize kısmayıp, artık hayatlarında temiz bir sayfa açsınlar. Bu alışkanlıklarını ertelemeden hemen bırakıp yeni bir sayfa açabilmelerini umuyorum.

Siyonizmin amacı tek dünya devleti ve tek din kurmaktır. İlluminatinin amacı ise bu doğrultuda tek tip insan oluşturmaktır. Düşünce ve seçim açısından. Cinsel ilişki ve zararlı alışkanlıkları uygulama amacı edinmiş dininden uzak bir toplum oluşturmak. Bunuda medya gücünü kullanarak akıl kontrolü ile yapıyor.

Bilinç altınızı ele geçirmelerine izin vermeyin.

Kötü alışkanlıkları olup bu yazıyı okuyan arkadaşlar bize kırılmasınlar. 5 dk gözlerinizi kapatıp düşünün. Neden kullanıyorum ve günah olduğunu bilmeme rağmen neden bundan rahatsızlık duymuyorum?

KAYNAK : Anti Siyonizm 

Reklamlar

Etiketlendi:,

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

YÜKSEK STRATEJİ TÜRKİYE

strateji, istihbarat, güvenlik, politika, jeo-politik, mizah, terör, araştırma, teknoloji

Fight "Gang Stalking"

Expose illegal stalking by corrupt law enforcement personnel

İSTİHBARAT ALANI

Sınırsız, Seçkin, Sansürsüz, Kemalist Haber Blogu

The WordPress.com Blog

The latest news on WordPress.com and the WordPress community.

%d blogcu bunu beğendi: