ARAŞTIRMA DOSYASI : İnanılmaz Ünlülerin Illuminati Bağlantıları 2013

Çok uzun görünebilir arkadaşlar ama öğrenmeniz gereken ve ciddi bir konu. Mutlak OKUYUN!!!

Bu sistemin adı Illuminati. Sistem, dünyayı ele geçirmiş durumda. ÖZELLİKE MÜZİK PİYASASI, inanamayacağınız şarkıcılar bilinçli-bilinçsiz olarak bu sisteme hizmet etmekte. Dünyayı yöneten büyük para babaları, misyonerler vs. istedikleri kişileri çıkarıp, istedikleri kişileri indiriyorlar. Sistemin Masonlarla da bağlantısı var. Kendilerine karşı çıkan herkesi ya ortadan kaldırıyorlar, ya da sindiriyorlar. Micheal Jackson ve Tupac Shakur’un bu yüzden öldüğü %90 doğru.

1. LADY GAGA

Lady Gaga da fazlasıyla pompalanan popüler "şeytanlar" arasında. Konserleri ve resimleri anlayabilenler için gizli mesajlarla dolu.

Bu sisteme hizmet ettiğini "resmen" gözümüze sokuyor.

Bir röportajında "Gücünüzü nereden alıyorsunuz?" sorusuna "Ailem ve arkadaşlarım" diye cevap verirken saçını düzeltir gibi yapmış, bir gözünü kapamıştı. (Yani ailem ve arkadaşlarım sözde, aslında tek gözü işaret etmeye çalışıyor)

Sol bölmede birkaç resim var ama araştırırsanız Lady Gaga’nın bu şekilde daha bir sürü fotoğrafı olduğunu göreceksiniz.

Şapkasına taktığı boynuzlar, özellikle yaptığı tek göz pozları, kıyafetleri vs. hep bu yüzden.

Little Monster diyerek milyonları peşinden sürüklüyor. Zaten amaç da kendini sevdirmek, ağına düşürmek.


Baphomet’in boynuzları.


Masonların da simgesi olan tek göz.


Lady Gaga’nın tek gözü vurguladığı başka bir fotoğraf.


Baphomet’e benzetilmeye çalışılmış bir poz.

Lady Gaga’nın single kapağındaki göz makyajına dikkat edin. Sola doğru gittikçe aşağı kayıyor, Mısır’daki tek göz simgesi gibi. Ve photoshopla yapılan boynuzlar da cabası. (Alttaki Kylie Minogue diyim de yine aptal insanlar gelip yazmasın şunu Lady Gaga’nın hangisi olduğunu ayırt edemeyenler var da)


Gaga’nın bu konuda paranoyak olduğu şüphesiz.

Ele dikkat edin. Bu 666 anlamına gelir. Şeytanın, oğlunun dünyaya geleceği zamanı ve dünyanın sonunu temsil eder. Dikkat ederseniz orada buruşmuş gözüken bayrak gibi bir şey de var ve orda tek göz işareti bulunmakta.

2. TARKAN

Maalesef. Tarkan’ın son 3-4 albümü fiyaskoydu.

Nasıl yeniden şöhret olabilirdi?

Ancak yeni stiliyle o da nasıl kullanıldığını açığa vurmuş oldu.

Masonlar, bu sistemin yaratıcıları vs. Türkiye’de halkın uyandığını görünce popüler birini seçmek durumundaydı ve bu Tarkan oldu.

Çünkü aynı zamanda sevilen biriydi, hayranlarını yanına çekebilirdi.

Bundan sonra pompalanmaya devam edecektir çünkü o da artık tek gözlü bir şeytan. (Keşfedebilene şarkı sözleri mesaj dolu)

Tek gözlü yeni Tarkan imajı.


Yeniden tek gözün vurgulandığı bir resim.

3. JAY-Z

Üçgeni ve içerisindeki tek gözü simgeleyen müzisyenlerden sadece bir tanesi. (Resimleri yanda aşağı indikçe görebilirsiniz)

Jay-Z, üçgen içerisindeki tek gözü “resmen” gözümüze sokmuş.

4. CHRISTINA AGUILERA

Christina Aguilera’nın Bionic şarkısını dinleyin.

Sözlerinde hayal gücümüzü, konsantrasyonumuzu yok ederek bizi bir nevi birer robota dönüştürmek istiyor.

Adını haykırıyor zihninin içine işlesin diye bir de harf harf söylüyor, sonra Say! diye bağırarak seni koşullandırıyor.

Albüm kapağına baktığımızda da Christina’nın yarısı bionic ya da robotik.

5. BRITNEY SPEARS VE JUSTIN TIMBERLAKE – WALT DISNEY

Walt Disney 33. dereceden bir masondu.

Walt Disney resmindeki yazıyı dikkatle inceleyin.

W, i ve Y’ye gizlenmiş 6 rakamları var. Elyazısı gibi gözüken bu kıvrımlar (W’nun kıvrımına dikkatle bakarsanız 6 rakamını oluşturduğunu görürsünüz, aynı şekilde i ve y’nin uzatılışına (kıvrımına) bakın bunlar da 6 rakamını oluşturur) 666 rakamını meydana getirir.

666 rakamı onlar için şeytanın geleceği günü ifade etmektedir. (Farkedemediyseniz sol bölmedeki resimlerde bulabilirsiniz)

Bu düşünce tarzından yetişen Britney Spears, Christina Aguilera ve Justin Timberlake’in masum olduğunu da pek söyleyemeyiz.

Üçünün de (Christina’yı yukardan okuyabilirsiniz) çeşitli mason derneklerine yardım yaptıkları söyleniyor ve bazı kıyafetlerinde çeşitli mesajlar saklıyorlar. (Buradaki ilham kaynakları da başka bir siteye aittir)

6. MADONNA

Müzik aleminin en ünlülerinden birisi Madonna da bu sistemin içerisinde.

Ve daha Beyonce, Rihanna, Hayley Williams, Taylor Swift, Katy Perry, Paris Hilton, Maroon 5, Shakira gibi nota sığdıramadığım bir çok ünlü var…

Madonna ve tek göz pozu.

Madonna ve arkasındaki piramit ve üçgen tepesi.


Shakira’nın tek göz pozu.

Shakira’nın kolyesi “tek göz” şeklinde.

Drake ve onun Illuminati tişörtü.

Bakın bakalım Mason ürünü Mickey Mouse severleri arasında kimler var. Beyonce (solda), Lady Gaga (Sağ üst) ve Rihanna (Sağ alt) Çocukların bilinçaltına yerleştirilmesi kolay olan mesajların böyle şirin tiplemelerle daha da kolaylaşacağı bir gerçek.

Rihanna tek göz pozu.

Baphomet sembolünü ve üçgeni Umbrella videosunda canlandıran Rihanna.


Katy Perry yeni reklamında, masonik siyah-beyaz kareli desenler, robotlaşmış insan tipleri, akıl kontrolü gibi mesajlar içeriyor.

Erener’in etrafındaki dansçılar üçgeni oluştururken, içlerindeki Sertap Erener ise ellerini yukarda birleştirerek tek göz yapıyor.

Rihanna’nın yeni klibinden. “The Princess of Illuminati” yazıyor.

Beyonce ve Baphomet sembolü.

Albüm kapağına baktığımızda Christina’nın yarısı insan, yarısı robotik. Bu da çok fazla kullanılan bir imge. Zaten amaç da bizim “robotlaşmamızı” sağlamak, öyle değil mi?

Justin Bieber’a ait olduğu söylenen pozlar.

Özellikle soldaki resme bakın.

Hayley Williams ve tek göz pozu.

Paramore grubu. (Hayley Williams’ın tek gözü)

Taylor Swift ve şeytan boynuzu. (el hareketi)

PEKİ YA KARŞI ÇIKANLAR?

Eminem, Tupac, Micheal Jackson, Bob Marley gibi ünlüler bu sistemin farkındaydılar ve önüne geçmek için savaş verdiler.

Eminem dışında hepsi öldü.

Tesadüfi (!) rakamlarla. 25 yaşında, 25 Aralık’ta vs. Özellikle Micheal Jackson’ın They Don’t Really Care About Us adlı "yasaklanan" videosunu izlediğinizde farkına varırsınız.

TEK GÖZ sembolü içeren bir duvarın önünde şarkının "Beni korkutmaya çalışıyor, beni öldürmek istiyorlar" dizelerini söyler Micheal Jackson.

Daha sonra yeniden duvarın önünde "Ama asla beni ele geçiremeyecekler." demiştir. (şarkı sözlerinin bu tek gözlü duvarın önüne denk gelmesi imkansız.)

Çünkü Micheal Jackson, dünyayı kendine "sevgiyle" bağlamış bir efsaneydi.

Taciz vs. gibi komplolara maruz kaldı hem de hiçbir kanıt olmadan çünkü o bu sistemde değildi. Bir yerde ayağının takılıp düşmesi gerekiyordu ve şöhreti giderek darbe yedi.

Bu sistem istemediği herkesi yutuyor.

Eminem de ilk şöhret olmaya başladığı yıllarda bu illetin içerisindeydi ancak son albümünde ve baba olduktan sonra çok değişti. Recovery’deki (son albümünün adı) şarkıların sözlerine bakarsanız bunu anlayabilirsiniz. Ayrıca Rihanna ile yaptığı düet de, Rihanna hayranlarını kendi tarafına çekmek amaçlıydı çünkü Eminem bu sisteme karşı çıkmaya başlayınca medya vb. basın organları tarafından sindirilmeye başlandı. Ve eğer susmazsa, bu şekilde sesini duyurmaya devam ederse sonu maalesef Micheal Jackson gibi olacak.

Göreceksiniz. Çünkü sistem dediğim gibi istemediği herkesi yutuyor.

Lady Gaga’ya ödül verdiği sıradaki korku dolu bakışlarını kıyafetinin çirkinliğinden dolayı mı sanıyorsunuz? Tabii ki hayır.

O kıyafetteki mesajdan dolayı dehşete düşmüştü ki son zamanlarda tehdit aldığı söyleniyor. Son resimlerinde teni çok soluk ve gözleri hep çok açık, huzursuz görünüyor. (uyku ve depresyon hapları almaktadır)

Yukarıdaki yaratığın ismi Baphomet. Üstü kadın, altı erkek olan iblis. Satanizmde cinsellik büyük bir ibadet şeklidir. Dolayısıyla bu iblis cinselliği simgeliyor. Ve Hristiyanlıkta Lucifer/Şeytan(Işığı Getiren Melek) bir melek olarak geçer. Bu melek, Tanrıya isyan edip diğer meleklerin bir kısmını da ayaklandırmış ve bu yüzden Cennetten yeryüzüe sürülmüştür. Meleklerin de cinsiyeti yoktur. Ne erkek ne kadındır. Bu yüzden şeytan taparlar tarafından ne erkek ne kadın olarak gösterilmiştir.

Tek göz, dikkat ederseniz bir üçgen. Kur’an-ı Kerim’de geçen yaratık Deccal’i biliyorsunuzdur. Tek gözlüdür ve dünyada bir gün kaos yaratacaktır. Herkes bu yaratığı öcü sanıyor aslında bu bir şeytandır ama illaki canavar olması gerekmiyor. Tek gözü işaret eden şeytan ruhlu insanlar oldukça dünya kirlenmeye devam edecek. Bu tek göz sistemin en popüler simgelerinden biri. Her dinde "tek gözlü" bu yaratık Deccal’den korkuyla bahsedilir. İşte yukarıdaki göz de şeytani bir "tek" göz. Babillerden, Mısırlılardan günümüze kadar

Mısırlılardan beridir günümüze gelen "tek göz"

Reklamlar

Etiketlendi:, , , ,

10 thoughts on “ARAŞTIRMA DOSYASI : İnanılmaz Ünlülerin Illuminati Bağlantıları 2013

 1. SELMA KARAMAN Mart 13, 2014, 2:34 pm Reply

  DAN BROWN’un MELEKLER VE ŞEYTANLAR adlı eseri bu konuyu çıkış tarihinden itibaren gerçekçi ve açıklayıocıo bi şekilde ele almış okumanızı tavsiye ederim..Meraklılarına duyururum..

 2. havvasihoca Nisan 26, 2014, 8:38 pm Reply

  oldukca zaman ve emek sarfetmissiniz, peki ne yapalim insanlar kendi tercihlerini yapmis ve istedikleri gibi yasayabilirler. gizliligi birakin aciktan direk seytana tapanlar var. bence kendi sorunlari….

  • SELMA KARAMAN Mayıs 9, 2014, 8:27 pm Reply

   Senin kendi sorunları dediğin şey ciddi bir boyuta gelmiş sosyal bir sorundur…Geleceğin nesli olan bu günün çocuklarını tuzağa düşürüyolar… bir 10 yıl sonrayı böyle hızla devam ederse gerçekten düşünemiyorum.. Bu konuyu doğru bir şekilde araştırıp ciddi bir boyuta geldiğinin farkına varsanız iyi olur..tavsiyem bu konu hakkında yazılan kitaplar …Ve şu takip ettiğiniz müptelası olduğun (bazı)ünlülerin burda piyon olduklarını görebilirsiniz..Tekrar yazışmak üzere görüşürüz.. 🙂

 3. Sude Ada Gezinci Mayıs 23, 2014, 6:14 am Reply

  Bence bu kişilerin hepsi illu.Ama bazıları zorunlu olarak giriyo.Mesela One Direction zorla sokulmuş.Hatta Harry ‘nin dövüldüğü söyleniyor 😦

 4. […] İnanılmaz Ünlülerin Illuminati Bağlantıları 2013 […]

 5. sevval goc Temmuz 8, 2014, 12:31 pm Reply

  İki dövülmeyle olcak iş değil o ne yani gelip seni dövseler sen illuminati olucanmı onlar ünlü olmak için yaptı hepsi ünlü olmak için yaptı. Sen one direction hayranısın sanırım. Ondan böyle diyosun. Ben illuminati den nefret ediyorum ve ona üye olan sanayçılardanda 😦 😦 😮

  • SELMA KARAMAN Kasım 16, 2014, 3:50 pm Reply

   Gercekten çok ciddi bir olayın içerisine çekilmekteyiz ama umut ediyorum ki kazanan Müslümanlar olaçak insanlik olacak… Allahın yardımıyla onlar kaybedecekler… 🙂

 6. Maroon 5 Illuminati Mi Camfrog | Camfrog Ağustos 26, 2014, 9:35 am Reply

  […] File Name : AraŞtirma dosyasi : İnanılmaz Ünlülerin illuminati Source : istihbaratalani.wordpress.com Download : AraŞtirma dosyasi : İnanılmaz Ünlülerin illuminati […]

 7. Didem Baydar Eylül 13, 2014, 5:06 pm Reply

  atiyedemi illüminatide ?

 8. ma5t3r ma5t3r Mayıs 19, 2015, 10:11 am Reply

  adamların laptopunu kullanıyosun adamların akıllı telefonunu kullanıyosun onların ürettiği tvleri ayakkabıları giyiyosun sonra bizim gerçeği öğrenmemizden korkuyo diyosun hasssiktir be abim

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

YÜKSEK STRATEJİ TÜRKİYE

strateji, istihbarat, güvenlik, politika, jeo-politik, mizah, terör, araştırma, teknoloji

Fight "Gang Stalking"

Expose illegal stalking by corrupt law enforcement personnel

İSTİHBARAT ALANI

Sınırsız, Seçkin, Sansürsüz, Kemalist Haber Blogu

The WordPress.com Blog

The latest news on WordPress.com and the WordPress community.

%d blogcu bunu beğendi: