ARAŞTIRMA DOSYASI : Dünyayı Kimler Yönetiyor ? İlluminati Nedir ?

Bunu Sorunca Hemen Aklınıza Geliyordur. Son Yılların En Konuşulan Ama Hiç Bir Zaman Kanıtlanamayan İlluminati Cemiyeti. Bu Cemiyet Wikipedia Bilgilerine Göre 1 Mayıs 1776 Yılında Kurulmuş. Cemiyetin Kurulum Amacı İse Zihin Kontrolü Yaparak Dünyayı ele Geçirmek. Savaş Yerine İnsanları Psikolojik Yönden Etkileyerek Bilinç Altlarına Farklarında Olmadan Mesajlar Göndermek. Bu Sayede Yeni Bir Dünya Kurup Liderliğini Yaşamak. Bu Cemiyet 1776 Yıllarında Ingolstad’ta, Ingolstadt Üniversitesi Kilise Hukuku Profesörlerinden Biri Olan Cizvit Adam Weishaupt Tarafından Beş Kişiyle Kurulduğu Söyleniyor. Yine Söylenenlere Göre O Dönemlerde Bu Cemiyet 5 Kişiyle Yola Çıktığı ve Sonrasında 2000′ ne Yakın Üyeye Sahip Olduğu Söyleniyor. O Dönemlerde 1785 Yılında Bervan Hükümeti Yayınladığı Bildiriyle Bu Cemiyetin Dağılmasına Neden Olmuş. İlluminati Kurucusu Weishaupt Bulunduğu Yerden Topluluk Dağılınca Kaçmış. Topluluk Dağıldıktan Sonra Ele Geçirilen Belgeler Hükümet Tarafından Halka Yayınlanmış.

Günümüzde Hala Bu Topluluğun Olduğu Düşünülmekte. Topluluğun Amaçlarından Olan Ülkeler Arasında veya Dünya Çapında Kaoslara Neden Olarak Dünyayı Birbirine Düşürüp Yönetimi Ele Geçirmek. Bu Sadece Topluluğun Bir Bölümüne Ayrılmış Bir görev. Topluluğun İçerisinde Üyelere Çeşitli Görevler Verilmekte. Bu Topluğun Söylentilere Göre İçlerinde Hep Zengin İş Adamları, Sürekli Medya İçinde Olan Televizyonlarda Yüzlerini sıkça Gördüğümüz, Şarkılarını Dinlediğimiz veya Başbakan, Cumhurbaşkanı Gibi Dünyanın Konuştuğu Kişilerden Seçilmiş Olduğu Düşünülüyor. Hatta Ülkemizde Bile Birçok İsim Bu Topluluğun İçinde Olduğu Söyleniyor. Ama Başında da Dediğimiz Gibi Tarih Boyunca Bu Topluluk Malesef 1785 Yılından Sonra Kanıtlanamamış.

En Son Olarak Bu Topluluğun Amerika’ da İkiz Kulelere Yapılan Saldırıda Parmağı Olduğu Sanılıyor. Amaç Kaos Yaratmak ve Her İki Tarafı da İçten Yok Etmek. Bir Tanesi Arab Devi Diğeri İse Avrupa Devi.

İlluminati’ nin En Büyük Özelliği Bilinç Altına Gönderdiği Mesajlar.Bu Mesajlarla İnsanları O Yöne yöneltmektir. Peki Bunu Nasıl Yapıyorlar. Kendilerine Has Logoları Demeyelim Benimsedikleri Şekiller Bulunuyor. Bunları İzlediğiniz veya Gördüğünüz Her Yere Gizliyorlar. Sadece Bilinç Altınız Bu Görselleri Görüyor. En Çok Kullandıkları Yöntem Bilirsiniz ki Yetişmekte Olan Çocuklara Ne Gösterirseniz ne Yaparsanız Bilinç Altına Alıyorlar. Bu Aynı Size Anne Baba Dedikleri Zamanı Nasıl Hatırlayamadıkları Gibi. Siz Her Defasında Anne De Baba De Derken Çocuğunuz Onun Ne Anlama Geldiğini Bilmeden Size Söylemesi Gibi. İşte Bu Toplulukta Çocuklarınız Çizgi Film İzlerken Bilinç Altlarına Mesajlar Gönderiyor.

Diğeri İse Yetişkinler. Yetişkinler Doğal Olarak Çizgi Film İzleme Alışkanlığını Bıraktığı İçin Yetişkinlere Yönelik Görseller Hazırlıyorlar. Bunlar Sinema Filmleri, Dizi Filmleri, Resimler ve En Çoğuda Klipler. Bu Topluluğa Üye Olan Herkesin Muhakkak Yaptığı Eserlere O Simgeler Yerleştiriliyor. Bunlar İçin Örnek Olarak Alttaki Resimleri Kontrol Edebilirsiniz. Ayrıca Bu Topluluğa Masonlarda Deniliyor.

Ülkemizde Bir Çok Önde Gelmiş Kişilerin Bu Toplulukta Bulunduğu İddia Ediliyor. Kendilerine Bu Sorular Yöneltildiğinde Değiliz Deseler de Bu Yönde Araştırma Yapan Kişiler Bilinç Altına Gönderilen Mesajları Gerek Giydikleri Elbiselerden Gerekse Yaptığı Eserlerden Ortaya Çıkarıyor ve Yayınlıyor. İşte Size O Bilinç Altına Gönderilen ve Yayınlanan Mesajlardan Bir Kaçı…

Tek Göz ve Pramit Onların Asıl Sembollerinden Sayılıyor. Bu Şekilleri Bir Çok Resimlerde, Tişörtlerde, Filmlerde Görebilirsiniz.

En İyi Örneklerinden ve Bir Zamanlar Eurovision Yarışmasında Sertap Erener’ in Dansında Yaptığı Figür Baya Bir Konuşulmuştu. Dans Figüründe Piramit ve Tek Gözü Simgelediği Söylentileri Hızla Sosyal Medyaya Yayılmıştı.

Buda Sultan Ahmet’ te Bulunan Bir Taş. Taşın yurt Dışından Geldiği Söyleniyor. Üzerindeki Pergel ve Gönyenin Piramidi, Üstündeki Tek Göz ve Alttaki Kuru Kafa Şekilleri Bu Topluluğa Ait Olduğu Söylentileri Sosyal Medyada Yerini Almıştı.

Bu Topluluğun İçinde Sanılan Ünlülerden Rihanna, Lady Gaga ve Eminem Gibi Sanatçılar Bulunduğu Sanılıyor. En Son Sosyal Medyada Bu Görüntüler Baya Bir Konuşulmuştu. Eminem İçinde Bulunduğu Gurubtan Rahatsız Olmalıki Kendini Kurtarmaya Çalışıyormuş. Guruptan Ayrılmayı Düşünüyormuş. Görüntüler 2009 MTV Ödül töreninden. Bu Görüntülere Göre Guruptan Ayrılmayı Düşünen Emineme O Törende Ödülünü Verdiği Lady Gaga O Topluluğun Göndermiş Olduğu Mesajı İlettiği Sanılıyor. Guruptan Ayrılırsa Yada Deşifre Ederse Başına Neler Gelebileceğinin Söylendiği Sanılıyor. Lady Gaga Ödülünü Aldıktan Sonra Eminemin Kulağına Yanaşıyor ve Birşeyler Söylüyor. Ondan Sonraki Durum Zaten Gözler Önünde. Eminemin Kameralar Önündeki Surat İfadesi Herşeyi Anlatıyor.

Şimdide Alttaki Videoları İyi İzleyin Özellikle 2. Videoyu Dikkatli İzleyin. Artık Yorum Size Kalmış.

İlluminati (Dünyayı Saran Tehlike)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=9-axPLDkwuo

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=hvDPTA-C82s

Reklamlar

Etiketlendi:, , ,

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

YÜKSEK STRATEJİ TÜRKİYE

strateji, istihbarat, güvenlik, politika, jeo-politik, mizah, terör, araştırma, teknoloji

Fight "Gang Stalking"

Expose illegal stalking by corrupt law enforcement personnel

İSTİHBARAT ALANI

Sınırsız, Seçkin, Sansürsüz, Kemalist Haber Blogu

The WordPress.com Blog

The latest news on WordPress.com and the WordPress community.

%d blogcu bunu beğendi: