ARAŞTIRMA DOSYASI : Deccal ve Yecüc Mecüc İlişkisi

bush-yecuc-mecuc.jpg

Sizlere, bu anlatacaklarımın üzerini “Komplo Teorisi” diyerek örtmeye çalışacaklardır. Yinede yazmak ve sizleri haberdar etmek istedim.

Kelime anlamı; bir şeyi örtmek, kötülüğü süslü göstermek. Manasındaki “decl” kökünden gelen bir sıfattır. Aldatıcı, yalancı, hileci demektir. Çeşitli şeytani yeteneklerle insanları kandıracak bir sistem ve bu sistemi yöneten kişidir.

Kur’ân-ı Kerim de Deccal ile ilgili bir ayet yoktur. Ancak sahih hadis kitaplarında Deccal ile ilgili rivayetler vardır. Resulullah Efendimiz hadislerinde: “Şüphesiz on alamet zuhur etmedikçe kıyamet kopmayacaktır.” Doğuda, Batıda ve Arap yarımadasında birer yerin batması, Duman, Deccal, Dabbetü’l-arz yecüc. Mecüc güneşin battığı yerden doğması ve Aden toprağının sonundan (Yemen’den) bir ateş çıkarak insanları haşrolacakları yere sürmesi” buyurmuştur. (Müslim, Fiten, 39, 40, 128, 129; Ebu Davud, Melahim, 12; Tirmizi, Fiten, 21; İbn Mace, Fiten, 25, 28).

Deccalin, dünyayı ele geçirme projesi ve Yecüc ve Mecüclerle ilişkisi geçtiğimiz yüzyılın başlarında başlamıştır. Yecüc ve Mecüclerin teknik yardımı olmadan Deccal asla başarılı olamayacağını düşünerek ve onlara Dünyanın bir bölümünü vaad ederek onların teknik yardımını almıştır. Yecüc ve Mecüclerden alınan yardım, yüksek uzay ve silah teknolojisidir.

Deccalin Dünyayı tek taraflı gören gözü. Kurmuş olduğu Dünyayı yönetme sistemidir. Deccaliyet sitemini bir vücut olarak düşünürsek bu vücudun başı CFR dir. İngiliz dilinde “C” harfi “K” olarak okunur. Yani CFR Deccaliyetin İki kaşı arasındaki KFR harflerini gizler. Bu örgüt Kurulduğu ilk yıllarda Amerika, İngiltere, Fransa ve Almanya bağlantılı idi.

CFR, Council on Foreign Relations (Dış İlişkiler Konseyi) CFR. Birinci Dünya Savaşının ardından toplanan Paris Barış Konferansı ile başlar. Konferansa katılan delegeler, 30 Mayıs 1919′da Pariste Hotel Majestic de uluslararası bir grup kurmak amacıyla toplandılar. Bu toplantıda oluşturulan organizasyona Institute of International Affairs (Uluslararası İlişkiler Enstitüsü) adı verildi. Haziran 1919′daki bir toplantıda birbiriyle yardımlaşmayı amaçlayan ayrı kuruluşlar olarak düzenlenmesine karar verildi. Sonuçta merkezi New York’ta olan ve Amerikan dış politikasıyla ilgilenecek olan Council on Foreign Relations (CFR) kuruldu. Londra’da da Royal Institute of International Affairs (RIIA) oluşturuldu. Bu, aynı zamanda Chatham House olarak da bilinir ve görevi İngiliz hükümetinin dış politikasını belirlemekti. Yan kuruluşu olan The Institute of Pacific Relations (Pasifik İlişkiler Enstitüsü) sadece Uzakdoğu ilişkilerini düzenlemek için kurulmuştu. Enstitünün benzerleri Paris ve Hamburg’ta da oluşturuldu. Hamburg kolu Institut für Auswartige Politik, Paris kolu da Centre d’Etudes de Politiques Etrangeres. İsmi ile oluşturulmuştur.

İşte o yıllarda Amerika Büyük ekonomik Krizler yaşadığı için, Deccal, planlarına Almanyayı Kullanarak ulaşmayı hesap etti. Alman ordusunda bir onbaşı olan Hitlerin Rütbesini ve siyasi gücünü yükselterek ve Almanyayı Hitlere teslim ederek dünya savaşına hazırladı. Deccal Yecüc ve Mecüclerin “Yüksek uzay ve silah” tekniklerini Almanyada Hitlerin eline verdi. Yecüc ve Mecüc heyeti, bizzat Alman bilim adamlarını eğiterek o dönemin en güçlü silah ve uçan gemilerini ürettiler. Ancak bu yüksek askeri güç Hitlerin aklını başından aldı ve Dünyaya tek başına sahip olmak istedi.

amerikaufo.bmp

Bunun üzerine Deccalin emriyle Almanya ve Hitler yerle bir edilerek Silah ve Uzay teknolojisi Amerikaya taşındı ve bu yüksek teknolojiyi geliştirip üretmek üzere Haziran 1958 de NASA kuruldu. NASA Yecüc ve Mecüclerle halen çalışmaya büyük bir gizlilik içinde Devam etmektedirler. NASA bu konuda Rusya ilede işbirliği içindedir.

Bu gelişmelerle birlikte Deccal, çalışmalarına hız vererek Dünyaya Barış ve Özgürlük getirme bahanesi ile faaliyetine başladı. Bu arada Irak, Afganistan, Libya, Tunus, Mısır, Yemen, Cezayir Özgürlük adı altında Deccalin egemenliğine girdi o Sudan ve Suriye şimdi özgürleştiriliyor. Sırada İran varmış gibi görünsede Deccalin Tek gözü Türkiyeyi bölüp özgürleştirmeye yönelmiş vaziyette. İşte Deccalin Cehennemi Cennetmiş gibi Göstermesi budur. Özgürlük cennetinde devletler, kaos Cehennemine sürükleniyor oradanda iç savaş, fakirlik ve açlığa sürükleniyorlar. Deccalin Bu oyundaki amacı İnsan nüfusunu ve İslam sayısını asgariye indirmektir hatta yok etmektir.

Arap ülkelerinde bu yaşananlar 3. dünya savaşının başlangıcıdır. Yani 3. Dünya savaşı başlamıştır. Bu savaş İsrail, İran ve Türkiyenin dahil olması ile daha da alevlenecektir. Çok yakında..

Dikkat ederseniz özgürlük adı altında yok edilmeye başlanan ülkelerin hepsi İslam ülkeleridir. Bu Ülkelerin başına getirilen Dikdatörleri de zamanında o devletlerin başına getirende Deccal idi yani bu olayların hepsi planlıdır. Bir başka dikkat edeceğiniz konuda hiçbir İslam ülkesinin silah ve uçak üretme özgürlüğü yoktur. Deccal kendi sistemi içindeki Güçleride Yecüc Mecücün Uzay gemileri ile donatıyor. Deccal İslam ülkelerinde öyle sistemli çalışmış ki İslam Milletlerinin Ne silah gücü var nede birlik olma istekleri var.

Aşağıdaki yazı NASA nın nasıl gizlilik içinde olduğunu belgeliyor

‘NASA uzaylıları gizliyor!’ NASA’nın canlı yayınladığı görüntülerdeki garipliği YouTube’da paylaştı, büyük tartışma başladı

YouTube’a yüklenen bir video ve sonrasında yaşananlar, “NASA uzaylılar olduğu gerçeğini gizliyor” tartışması başlatı.
NASA’nın Güneş Gözlemevi tarafından çekilen ve internet üzerinden canlı olarak tüm dünyaya sunulan görüntüleri izleyen bir kişi, görüntülerde UFO olduğunu iddia etti. Bu kullanıcının, UFO olduğunu iddia ettiği görüntüleri YouTube’da paylaşmasının ardından NASA, kameralarını kapattı. Bu durum, NASA’nın uzaylılara dair kanıtları gizlemeye çalıştığı olarak yorumlandı ve internette büyük tartışma başlattı. Geçtiğimiz Aralık ayında bir kişi yine NASA’nın görüntülerini kullanarak, Merkür’de ilginç bir cisim bulmuş, Mart ayında da gene Güneş’in etrafında “Ölüm Yıldızı”na benzer bir cisim görüntülenip, paylaşılmıştı. Konuyla ilgili NASA’dan henüz bir açıklama gelmedi.(milliyet) 11. Mayıs. 2012

NOT : Resimde Mecüc ile görülen Amerikan eski Başkanı Deccal değildir. Bu Başkan kendi Başkanlık döneminde Fransa Cumhurbaşkanına; “Gog ve Mog yani Yecüc ve Mecüc çıktı bize yardım edin” demişti basında bu haber yer aldı.

Açıklama: http://img.kitapyurdu.com/ImageServer/index.php?boyut=80&resimkod=463583

Araf’ın Ricalleri

Cafer İskenderoğlu / Hakan Yılmaz Çebi

Kaynak: Cafer İskenderoğlu

www.caferiskenderoglu.com.tr

Reklamlar

Etiketlendi:, , ,

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

YÜKSEK STRATEJİ TÜRKİYE

strateji, istihbarat, güvenlik, politika, jeo-politik, mizah, terör, araştırma, teknoloji

Fight "Gang Stalking"

Expose illegal stalking by corrupt law enforcement personnel

İSTİHBARAT ALANI

Sınırsız, Seçkin, Sansürsüz, Kemalist Haber Blogu

The WordPress.com Blog

The latest news on WordPress.com and the WordPress community.

%d blogcu bunu beğendi: