ARAŞTIRMACI YAZAR HAKAN YILMAZ ÇEBİ : Atatürk Masonmuydu ?

ataturk-masonmuydu.jpg

En Çok Sorulan ve Merak Edilen Sorulardan Biri Atatürk Masonmuydu ?

Atatürk Mason Düşmanıydı!

Türkiye GAZİ MUSTAFA KEMAL’le ilgili yıllardır zihni bulanıklık içinde…

Peki Neden ?

“Bulanık suda balık avlamak “ şeklindeki psikolojik yaklaşım; sokuşturulmuş kitle psikolojimiz olmuş durumda. Halkımız bu “bulanık suyun balığı” yerine konularak istedikleri gibi yönlendirilebiliyor! Çünkü devletini, devletini kuranları tanımıyor, haliyle de güvenmiyor. Bunların neticesinde “milli bir stratejide”, “ülkü ve hedefte” bir araya gelmiyor, getirilemiyor… Önce devletini ve devletini kuranlara atılan iftiralardan kurtulması gerekiyor. Bu amaçla, “ATATÜRK MASON MUYDU” kitabını 2006 yılında Nokta Yayınevi’nden Yayın Yönetmeni Sevgili Arkadaşım Engin UĞUR’A teslim ettim! Kitap anında 10 bin bakıyı tüketti. Sonra; sonra dağıtım şirketleri tekbir yerden emir almış gibi siparişlerini bir anda bıçak gibi kestiler. Kültür bakanlığından çalınan bandrolle korsanı bile basıldı.

Neden ?

Halkın önce, mason-siyonist ittifakının ve uşaklarının propaganda ettiği tabuya dayalı Atatürk olgusundan, düşüncesinden kurtulması gerekir !..

Atatürk’e Siyonist eşraftan sonra en büyük kötülüğü “Antropomorfistler” yapıyor. O’na tanrısallık vererek; Siyonistlerin “34. DERECE” için kullandığı “YÜCELER YÜCESİ” tabirini kullanıyorlar! Oysa bu tabir peygamberler için bile kullanılamaz. Haliyle cahilde olsa aydın da olsa inançlı halkların tümünden Sevgili Atamızı soğutuyorlar!..

Atatürk tacirlerinin ise Anadolu deyimiyle “yatacak yeri yok! “Ham sofu-din bezirgânları gibi onlarda işin dünyevi -asalaklık boyutundalar! Onların hesabı çok ayrı olacak belli…

Kitapta yer alacak konuların bir kısmını ise arka kapak yazısına taşıdım:

* Atatürk Beyoğlu’ndaki Mason Locası “VEDETAS”a nasıl götürüldü?

* Neler gördü, ne yaptı?

* Atatürk’e kimler, ne zaman 33. DERECE masonluğu teklif ettiler? Ne cevap aldılar?..

* Atatürk, kime “SEN BENİM ŞEREFİMLE OYNUYORSUN, HANGİ YAHUDİ ŞİRKETİNİ TETKİK EDERSEK, KULAKLARIN ŞİRKETİN ARKASINDA GÖZÜKÜYOR… SENİ, “TOPRAK ALTI YAPARIM” dedi.

* Atatürk kime “Ben bu ülkede olduğum sürece sana yazdırmam” dedi. Daha sonra Türkiye’ye gelen bu adam “biraderlerce” gazeteciliğin duayeni sayıldı?

* Türk milletinin savaştan kırıldığı bir anda HİMÂYE-Î ETFALİN- ÇOCUK ESİRGEME KURUMU- üzerinde görülen- Siyon Yıldızı Atatürk’e nasıl ulaştırıldı? Atatürk’ün tepkisi ne oldu?..

* Atatürk’ün yaşadığı dönemde mason localarının kapatılması üzerine ağzını açamayan, hangi mason üstadı?..

“ Halklarını tanımayan ve bütün kudret ve hakları, tek şahısta toplayan totaliter memleketlerde Masonluk yaşatılmamıştır, yıkılmıştır. İşte Hitler Almanya’sı, işte Mussolini İtalya’sı” diyerek, Atatürk’e gönderme bulundu?… Ve kitabın sonunu eski askeri istihbaratçılardan da aldığım bir takım bilgilerin yanında Kurmay Albay Abdülvahit Erdoğan Bey’e (KARA VAHİT) ait şu cümlelerle bağladım…. Son söz: Kitabın nihayete varan bu bölümünde her an içlerinde yaşayan kardeşleri olarak, inanıyorum ki Türk milletinin ekserisinin yüreğinden geçen şu sözleri vermenin daha doğru olduğuna inanıyorum. Bırakalım 1970 yılında Simavi’lere ait Günaydın Gazetesi’nin arabasıyla Cuma namazından çıktığı bir sırada Sirkeci Tren İstasyonu önünde trafik kazasında merhum edilen Emekli

Kurmay Albay ve İstanbul Emniyet Müdürü Abdülvahit Erdoğan Bey söylesin.

O Abdülvahit Bey ki 1960 yılındaki ihtilalde “Tepebaşı 111” numaradaki mason mahfillerinin genel merkezini basmış üç yiğit Türk subayından biridir (Diğerleri Numan Esin ve Muzaffer Özdağ (Prof. Dr). Buradan çıkardıkları iki Reo dolusu evrak birçok sırrın ortaya çıkmasına halen devam etmektedir…

“BÜYÜK TÜRKİYE STRATEJİSİ” KİTABININ YAZARI Emekli KURMAY ALBAY ABDÜLVAHİT ERDOGAN’DAN TAVSİYELER:

“Çok iyi hatırlıyorum Amerikan Kolejinde dört kızımızı kandırarak Hıristiyan yaptıkları gerekçesiyle rahmetli Atatürk İzmir Amerikan Kolejini derhal kapattırmıştı. Nur içinde yatsın Atam! İşte bugünde başımızda aynı kabadayı hükümetleri ve devlet adamlarını görmek istiyoruz” (Büyük Türkiye Stratejisi, Milliyetçi Toplumcu Doktrin- MİTAD- s. 36)

“Atatürk’ün Anıtkabiri yapılırken proje müsabakasında Yunan mabetlerinden mülhem olan bugünkü ANITTEPE doğdu. Bu kadar çabaya göre her gün binlerce kişinin ziyaret etmesi gereken Anıtkabir’e resmi günler dışında değil bir vatandaş Sayın İnönü acaba gitmiş midir? (Bu cümleler yazıldığında İnönü hayattaydı)

Dini bayramlarda giden bir kişi gösterebilir misiniz?

Asla!.. Kimse iddia edemez dini bayramlarda dahi ANIT KABRİ ziyaret eden ne resmi ne de gayri resmi bir Türk vatandaşı bulunsun. Neden HACI BAYRAM VELİ her gün ziyaretçilerde dolup taşarda, Türkiye’nin kurtarıcısı diye andığımız ve millete sevdirmek için bu kadar çaba sarf ettiğimiz halde gün geçtikçe azaldığını görmekteyiz.

Sebep ?

Tarihten faydalanmadan, TÜRK SANAT TARİHİNİ UNUTUP YUNAN ESERLERİNİ BİR TÜRK BÜYÜĞÜNE KABİR YAPMAK İÇİN KULLANMAK SURETİYLE ATATÜRK’Ü HAKİKATEN GÖMDÜLER. Ey Atatürkçü idareciler size ister misiniz bir akıl vereyim: Milliyetçiliğinden şüpheniz olmayan mimar heyetine yaptırılacak bir ek projeyle, ceddimiz Osmanlı padişahlarının türbelerine kıyasla Anıtkabir’e fevkalade güzel ve Türk mimari tarzında yapılmış bir cami ekleyin. Bir Türk Cumhurbaşkanının kabri ancak bu şartla bir ANITKABİR mahiyetini alır yoksa bir mezar olmaktan ileri geçemez. (Büyük Türkiye Stratejisi , Abdülvahit Erdoğan, (Büyük Türkiye Stratejisi, Milliyetçi-Toplumcu Doktirin –MİTAD- s.74)

Atatürk Mason muydu? /// Hakan Yılmaz Çebi

Kayank: www.hakanyilmazcebi.com – Atatürk Mason muydu? Kitabından

Reklamlar

Etiketlendi:, , , ,

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

YÜKSEK STRATEJİ TÜRKİYE

strateji, istihbarat, güvenlik, politika, jeo-politik, mizah, terör, araştırma, teknoloji

Fight "Gang Stalking"

Expose illegal stalking by corrupt law enforcement personnel

İSTİHBARAT ALANI

Sınırsız, Seçkin, Sansürsüz, Kemalist Haber Blogu

The WordPress.com Blog

The latest news on WordPress.com and the WordPress community.

%d blogcu bunu beğendi: