Saadet Partisi İl Başkanı Mustafa Gözütok : “Terör, dış desteğin ürünü”

Saadet Partisi İl Başkanı Mustafa Gözütok, yerel seçimler öncesi ve güncel olayları değerlendirmesini içeren basın toplantısı yaptı.

Saadet Partisi İl Başkanı yönetim kurulu üyeleriyle birlikte basın toplantısı yaptı. Eski Baraj gölü Mercan Ocakbaşı tasislerinde yapılan basın toplantısında soruları yanıtlayan Gözütok güncel olayları değerlendirirken " 1 Mayıs İşçi Bayramı emeğinin karşılığını aldığı zaman bayram eder. Kendilerinin günleri kutlu olsun. Günümüzün en büyük belası terördür. Dünyada olduğu gibi ülkemizi de zor durumda bırakıyor. Kırk bir yıllık Milli Görüşün duruşu her konuda bellidir.

Baştan beri söylenenler olduğu gibi çıkmıştır. Terörün dış kaynaklı olduğu kesindir. 1980 darbesinde terör bir anda kesildi. Dış kaynaklı olmayan terörün devam etmesi gerekirdi. Seksen darbesinin sorumluları belli ise günümüzün yöneticileri de gelecekte sorumlu olacaklardır. Büyük Ortadoğu Projesi sahipleri, AB, ABD ve PKK’ın terörde ki konumları ortada. Kimin nerede olduğu açıkta. Dış güçlerin sevk ve idaresi ile ülkemiz bir yerlere götürülüyor. Ortadoğu, Irak, Suriye kimlerin kıskacında ve bu günlere nasıl geldiğini herkes görüyor.

Parti olarak 41 yıldan beri söylediğimiz yerde duruyoruz. Milli duruşumuzda değişiklik yok.Ülke Milli Görüş hakim olduğuu zaman kalkınacaktır. AB ve ABD’nin gösterdiği yol yanlıştır.

Bugün köyler yüzde elli oranında şehire göç etmiş durumda. "Köylü ülkenin gerçek efendisi ve üreticisi" nereye gidiyor? Bunu sorgulamak gerekir" diye yorumladı.

Mustafa Gözütok sorulara yanıt verirken şunları ekledi:" Hazır hükümetin teröre bakışı yanlıştır. Terörü besleyenler bugün kimin yanında. Yabancıya toprak satışları,İslamiyete bakış açısı, altı yedi yüz milyar dolar dış borç bizleri kaygılandırıyor. Yerel seçimlere hazırlık içindeyiz. Birinci parti olmak, daha çok belediye başkanlığı kazanmak temel ilkemizdir".

Reklamlar

Etiketlendi:, , , , ,

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

YÜKSEK STRATEJİ

strateji, istihbarat, güvenlik, politika, jeo-politik, mizah, terör, araştırma, teknoloji

Fight "Gang Stalking"

Expose illegal stalking by corrupt law enforcement personnel

İSTİHBARAT ALANI

Sınırsız, Seçkin, Sansürsüz, Kemalist Haber Blogu

The WordPress.com Blog

The latest news on WordPress.com and the WordPress community.

%d blogcu bunu beğendi: