Prof. Dr. Hidayet Sarı : Apo’ya muhabbet askere müebbet-II

Nasıl olur da ülkem bölünmesin, bayrağım inmesin diyerek bölücü terör örgütü ile savaşan, şehit ve gazi olan askerleri dikkate almadan Apo’yu paketleyip getiren, hapseden Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarını hiç bir delil ve fiiliyat olmadığı halde Ergenekon davası adı altında hapislere atar çürütürsün?

Nasıl olur da Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarını 4-5 yıldır ispatlanamayan bir düzmece senaryoyla ve iftiraname ile hapislere atar, Ergenekon terör örgütü yaftası yapıştırırsın?

Nasıl olur da PKK terör örgütünü sanki bir barış örgütü, sivil toplum örgütü, sözde liderini saygın insan konumuna yükseltirken, bu vatan için canını kanını vermiş Türk Silahlı Kuvvetlerini Ergenekon terör örgütü gibi gösterirsin?

Nasıl olur da Türkiye Cumhuriyeti toprağını, anayasasını, siyasal ve toplumsal yapısını bir terör örgütü ile görüşüp pazarlık konusu yaparsın?

Seçimlerde yüzde 49 oy aldım diye bütün ülkenin sahibi, hakimi sen mi oldun?

Nasıl olur da milli irade beni seçti, ben istersem ülkemi satarım, bölerim, parçalarım diye ortaya çıkar, özelleştirme ve yabancılara toprak satışı adı altında ülkenin yer altı ve yer üstü kaynaklarını yabancılara ve Türk düşmanlarına satarsın?

Nasıl olur da komşularla sıfır sorun diye ortaya çıkar, önce Ermenilerle Cumhurbaşkanı düzeyinde görüşür, dost Azerbaycan’ı küstürür, ardından Kuzey Irak’ta Peşmerge yönetimini sanki ayrı bir devlet olarak kabul eder, Irak merkezi hükümetini küstürür, ardından dost olduğumuz Suriye ile şimdi savaş durumuna sokarsın?

Nasıl olur da ve ne hakla Suriye’de yapılan isyanı maddi, manevi ve silah yardımı ile destekler, bir komşu Müslüman ülkenin bölünmesine, parçalanmasına ve yakılmasına sebep olursun?

Nasıl olur da "Libya’nın petrolü Libyalılarındır, NATO’nun orada ne işi var" deyip bir hafta içinde Libya’yı bombalayan, isyancılara silah veren, dağıtan NATO-Haçlı-Siyonist ittifakının merkezini İzmir’de kurup bizzat kendi gemilerinle bu mezalime, katliama ve bir İslam ülkesinin talan edilmesine ortak olursun?

Nasıl olur da 18 Mart Şehitler Günü’nde Türk Milletinin gözünün içine baka baka "Çanakkale savaşında bu milletin bir bütün olarak bu ülke için savaştığını" söyler ardından şehit canı ve gazi kanı ile alınmış bu toprakları Türk düşmanı yabancılara satmak için kanun çıkartır, izin verirsin?

Nasıl olur da ABD ve NATO’ya verdiğin destekle önce Afganistan, Irak, Mısır ve Suriye’de etnik ve mezhepsel bölünmenin, parçalanmanın yolunu açarsın?

Nasıl olur da başkanlık sistemi adı altında Türkiye’yi eyaletlere bölme ve tek adam olarak ülkenin hakimi olmak için anayasa pazarlığı yaparsın?

AKP hükümeti Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan tüm dünya tarihine İslam ülkelerini ve kendi ülkesini Haçlı-Siyonist ittifakı ile birlikte bölen, parçalayan bir lider olarak tarihe geçecektir.
AKP’nin İslam anlayışına gelince; Maide Suresi 51. ayete baktığımız zaman "Ey müminler. Yahudileri ve Hıristiyanları dost edinmeyin. Onlar birbirlerinin dostlarıdır. Sizden onlarla dost olanlar onlardandır" denmektedir.

Buna göre nasıl bir Müslüman olduklarını da yüce milletimizin takdirlerine bırakıyorum.

Şimdi AKP hükümeti İstanbul’un birçok semtine ve en son olarak da Çamlıca Tepesi’ne büyük bir cami yapmak için harekete geçmiştir. Bana göre değil tek Çamlıca Tepesi’ne, Dünya’nın tüm tepelerine cami dikseniz yine de Allah katında tüm İslam Âlemine ve Türk Milleti’ne yaptığınız suçların ve günahların vebalini ödeyemezsiniz.

Şu ana kadar yaptıklarınızı önce Allah’a ve sonra da yüce Türk Milleti’ne havale ediyorum.

Reklamlar

Etiketlendi:, , , , ,

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

YÜKSEK STRATEJİ TÜRKİYE

strateji, istihbarat, güvenlik, politika, jeo-politik, mizah, terör, araştırma, teknoloji

Fight "Gang Stalking"

Expose illegal stalking by corrupt law enforcement personnel

İSTİHBARAT ALANI

Sınırsız, Seçkin, Sansürsüz, Kemalist Haber Blogu

The WordPress.com Blog

The latest news on WordPress.com and the WordPress community.

%d blogcu bunu beğendi: