/// DUYURU /// TÜM ÜYELERİMİZE VE MODERATÖRLERİMİZE VERDİKLERİ DESTEK İÇİN TEŞEKKÜR ED ERİZ. (Lütfen okuyun …)

Değerli Üyelerimiz ve Değerli Moderatör Arkadaşlarım;

ÖZEL BÜRO MAIL GRUBU’nu Haziran 2007 yılında açtık ve bugüne kadar on binlerce paylaşım yaptık. Dile kolay biraz önce 64,686. Paylaşımımızı yaptık. Ve bu 64,686 paylaşımın hepsi de özgün paylaşımlardır.

Sizler ve okuyucularımız için kolay bulunamayan, bilinmeyen yada çok az bilinen %70’i araştırma dosyası, video, makale vb gibi içerikli önemli konulardan haberdar olmanızı sağlamanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Tabi bunu başarmak o kadar da kolay değil. Çünkü bu paylaştığımız konular sizin önünüze geldiğinde belki de TÜRK MEDYASI bu konudan haberdar bile olmamış oluyor. Biz paylaştıktan çok sonra TÜRK MEDYASI’nda yer almış oluyor. Yani bizlerin haberi yada konuyu onlardan yani TÜRK MEDYASI’ndan önce size ulaştırmamız tamamen ÖZEL BÜRO GRUBU Araştırma Ekibinin bir becerisidir. Tabi sizlerin de desteğiyle.

Çünkü ÖZEL BÜRO olarak yurt dışında (özellikle ABD’de) bir çok ücretli istihbarat ve güvenlik portalına üye olduk. Yıllık olarak belirli bir abonelik bedeli ödüyoruz.

Böylece bu adı geçen güvenlik ve istihbarat portallarında bir konu yayınlandığında aynı anda ABD MEDYASI ile birlikte Türk Medyası’ndan önce mail grubu üyeleri ile paylaşmış oluyoruz. Türk Medyası ise çoğu zaman bizden sonra yayınlamış oluyor. Buna en iyi örnek uluslar arası güvenlik ve stratejik konulardır.

Üyelerimiz çok iyi bilirler, bugüne kadar bu kapsamda gerek Türkçe gerekse İngilizce binlerce araştırma konusu yayınladık ve yayınlamaya da devam ediyoruz. Yani ARŞİV DVD’mizden gelen cüzi miktarda para görebileceğiniz gibi boşa harcanmamış oldu. Bu parayı tamamen bu amaçla kullandık.

Tabi, bunun yanı sıra, ayrıca senenin belirli dönemlerinde yurt dışındaki önemli mercilere e-posta, fax ve mektup yoluyla yaptığımız SÖZDE SOYKIRIM konusundaki bilgilendirme çalışmaları için de yine ARŞİV DVD’si satışından gelen parayı kullanıyoruz.

Değerli arkadaşlar, ÖZEL BÜRO GRUBU olarak biz bilginin paradan daha değerli olduğunun çok net farkındayız. Zira bilgi olmadan paranın salt bir değeri yoktur. Parayı hangi konuda olursa olsun özellikle bir konuda bilgi sahibi kişiler kazanabilir, bilginin gücüyle. Yani para bilgi kazandırmaz ama bilginiz ile para kazanabilirsiniz.

Bu nedenle ÖZEL BÜRO olarak gerek moderatörlerimizin değerli katkılarıyla gerekse Araştırma Birimimizin destekleriyle 6 yıldan bu yana bloglarımız vasıtasıyla sizlere en değerli, en sağlam, en kapsamlı, en dürüst bilgileri ulaştırmaya gayret ettik, Tanrının izniyle ulaştırmaya da devam edeceğiz. Yeter ki üyelerimiz ve değerli Moderatörlerimiz bize inanmaya, güvenmeye ve destek vermeye devam etsinler.

Bu arada Değerli Moderatör arkadaşlarıma bir müjde vereyim.

ARŞİV DVD’mizden gelen paralarla aynı zamanda araştırma çalışmalarımızda kullanabileceğimiz “lisanslı” profesyonel yazılımlar satın alıyoruz. Geçmişte de satın almıştık, şimdi de alıyoruz.

Tüm Üyelerimiz ve Moderatör Arkadaşlarım, YAZILIM ARŞİVİMİZDEN 7/24 yararlanabilirler.

Eğer yazılım ihtiyacınız olursa lütfen Digi (.) Security (@) isnet (.) net (.) tr adresimize programın ismini yazıp gönderin, eğer arşivimizde ise 24 saat içinde ulaştırırız. Arşivimizde olmasa da bir şekilde bulup göndeririz hiç merak etmeyin.

Değerli Üyelerimiz ve değerli Moderatör Arkadaşlarım,

Ben de kendi cebimden diğer üyeler ve Moderatör arkadaşlarım gibi katkı sağlıyorum. Örneğin, ARŞİV DVD’sinden 5 adet satın alarak çevreme dağıttım. Çünkü bu gruba hepimizin el birliği ile katkı sağlaması lazım. Zira ÖZEL BÜRO GRUBU Türkiye’nin en önde gelen vatansever gruplarından biridir ve geçmişteki özverili çalışmaları bunun en iyi kanıtıdır.

ÖZEL BÜRO GRUBU’nun geçmişte ne gibi faaliyetleri olduğunu görmek için lütfen buraya tıklayın.

Değerli Üyelerimiz ve değerli Moderatör Arkadaşlarım,

ÖZEL BÜRO sözde değil özde vatanseverdir. VATAN SÖZKONUSU İSE GERİSİ TEFERRUATTIR özdeyişini rehber edinmiştir.

Bu yüzden sizler de böyle güçlü ve önemli bir grubun bir parçası olmanın haklı keyfini sürün.

Sözlerime son verirken tüm üyelerimize ve değerli Moderatörlerimize verdikleri destekten ötürü tekrar teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunarım.

Saygılarımla,

Erkut ERSOY

ÖZEL BÜRO GRUBU KURUCU ÜYESİ

+90-539-570-2295

MAIL ADRESİMİZ:

Digi (.) Security (@) isnet (.) net (.) tr

WEB SİTEMİZ :

http://ozel-buro.weebly.com

http://www.ozel-buro-istihbarat.com

BLOG’LAR

https://istihbaratalani.wordpress.com

http://istihbaratsahasi.wordpress.com

http://istihbaratdunyasi.wordpress.com

http://yuksekstrateji.wordpress.com

YAHOOGROUPS :

http://groups.yahoo.com/group/Ozel-Buro

GOOGLEGROUPS :

https://groups.google.com/forum/#!forum/ozel-buro-istihbarat

FACEBOOK :

www.facebook.com/ozel.buro

TWITTER :

https://twitter.com/TC_OZEL-BURO

https://twitter.com/TC_istihbarat

Reklamlar

Etiketlendi:, , ,

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

YÜKSEK STRATEJİ TÜRKİYE

strateji, istihbarat, güvenlik, politika, jeo-politik, mizah, terör, araştırma, teknoloji

Fight "Gang Stalking"

Expose illegal stalking by corrupt law enforcement personnel

İSTİHBARAT ALANI

Sınırsız, Seçkin, Sansürsüz, Kemalist Haber Blogu

The WordPress.com Blog

The latest news on WordPress.com and the WordPress community.

%d blogcu bunu beğendi: